Ojcowskie kajakowanie 2024.

Tradycja nakazuje 🙂 aby po raz kolejny zaprosić Was – ojców na wspólne kajakowanie z Waszymi dziećmi.

W tym roku spotykamy się w terminie 21-23 czerwca.
Razem z Daniel Wierzbicki zadbamy o to aby stworzyć dla Was przestrzeń, w której będziecie mogli podczas biwakowania i spływu pobyć z Waszymi dziećmi. Tak jak tradycja nakazuje 🙂 zaczynamy od biwaku, na którym spotykamy się piątkowym wieczorem. W sobotę planujemy spływ Wartą do miejscowości Bobry do Zakrzówka Szlecheckiego – czyli do naszego obozowiska. Spływ potrwa około 6 godzin.
W niedzielę planujemy festiwal gier i zabaw – czyli gramy, bawimy się, wspólnie gotujemy i przebywamy razem. Ten wspólnie spędzony czas pozwoli na uważne obcowanie z przyrodą i pozwoli ojcom oraz dzieciom budować wzajemne relacje w tempie wspólnego kajakowania.
Informacje organizacyjne:

Prowadzący:

Tomasz Kondzielnik – Jestem mężczyzną. Jestem również ojcem dwóch córek: Gai i Wandy. Zawodowo jestem menadżerem oraz trenerem rozwoju osobistego. Moim życiowym fundamentem jest porozumienie bez przemocy (NVC) oraz idea rodzicielstwa bliskości. Poprzez Fundację Inicjatywa wspieram edukację alternatywną. Jestem założycielem organizacji Nowi Wojownicy, która propaguje męskie ruchy rozwojowe. Prowadzę męskie kręgi oraz autorskie warsztaty Męski Punkt Widzenia. Współprowadzę Wilczą Wioskę – wakacyjne obozy dla ojców z dziećmi.

Daniel Wierzbicki – Jestem mężem. Jestem również ojcem dwóch córek, nauczycielem, instruktorem sportów wszelakich. Łucznik i miłośnik outdooru – dzieci nazywają mnie Wujek Przygoda. Prowadzę szkołę pływania dla dzieci i niemowląt aqualandia, współorganizuję rodzinne obozy NVC – Inkubator Empatii. Z chęcią dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kiedy?
Wydarzenie rozpoczynamy o 18.00 w dniu 21 czerwca. Kończymy 23 czerwca około 14.00.

Gdzie?
Spływ Wartą z miejscowości Bobry do Zakrzówka Szlacheckiego.

Mapka poglądowa: https://g.page/KAJAKOWO-net?share

Koszty udziału:
Opłata za jeden kajak (jedna osoba dorosła + jedno dziecko) – 525 pln – płatna na konto organizatora do 10-ego czerwca.

Jest możliwość zabrania dwójki dzieci do jednego kajaka. Dopłata do drugiego dziecka 75 pln. Minimalny wiek dziecka to 6 lat – jeżeli ktoś chce zabrać młodsze dziecko prosimy o wcześniejszy kontakt – temat do ustalenia.
Opłata rezerwacyjna (bezzwrotna) – 200 zł.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłata rezerwacyjna w wysokości 200 złotych w ciągu 2 dni po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia. Brak tej wpłaty jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji.

Jak się zapisać?
Jeśli zdecydujesz się na udział w wydarzeniu wyślij swoje zgłoszenie na maila – tomek@nowiwojownicy.org
Fundacja Inicjatywa
02 1090 1652 0000 0001 3286 8383 (Santander Bank)
W tytule przelewu podaj nazwę Ojcowskie kajakowanie 2024 – oraz imię i nazwisko uczestnika.

Ilość uczestników
Maksymalnie – 15 kajaków.

Co zawiera cena:
* Opłata za wynajęcie kajaka
* Transport na miejsce rozpoczęcia spływu
* Opłata za noclegi na biwaku – uwaga potrzebny jest sprzęt
biwakowy umożliwiający nocowanie
* Ubezpieczenie grupowe
* Wieczorne, ojcowskie rozmowy przy ognisku
* Kawa, herbata, woda mineralna bez ograniczeń.

* Produkty do wspólnego przygotowania potraw jednogarnkowych z kociołka.

* Słodka przekąska podczas spływu – typu owsianka błyskawiczna, budyń lub kisiel.