Warsztaty dla mężczyzn – Męski Punkt Widzenia – To ja Tata – zmiana daty!!!

Zapraszamy na warsztaty dla mężczyzn – Męski Punkt Widzenia – To ja Tata.

Miejsce – Meritum Katowice  – data – 20-21 czerwca 2020 roku.

WARSZTATY NIE TYLKO DLA OJCÓW

Warsztaty będą dwudniowe.

Pomysł na warsztaty powstał podczas spotkań męskich kręgów, które prowadzimy w ramach naszej inicjatywy Nowi Wojownicy.

Dla kogo są te warsztaty?

Dla mężczyzn
Dla doświadczonych, początkujących oraz przyszłych ojców
Dla poszukujących nowych sposobów bycia z dziećmi
Dla borykających się z różnymi wątpliwościami w obszarze ojcostwa
Dla pragnących wsparcia i wymiany ojcowskich doświadczeń

Nad czym będziemy pracować:

Nad zagadnieniami związanymi z rodzicielstwem bliskości
Nad sposobami komunikacji w rodzinie
Nad umiejętnościami pozwalającymi zadbać o siebie
I oczywiście nad innymi tematami wniesionymi przez uczestników

Na spotkaniu chciałbym popracować z Wami nad zbudowaniem swojej własnej męskiej skrzynki narzędziowej, w której będziecie mogli znaleźć to, co w danej chwili potrzebne.

Nie gwarantuję Wam gotowych rozwiązań. Nie mam rozpisanych schematów, wg których można mieć pewność, że będą działały.

Prowadzący: Tomasz Kondzielnik
Jestem mężem i ojcem dwóch córek: Gai i Wandy. Jestem również menadżerem, trenerem rozwoju osobistego i kibicem piłkarskim. Moim życiowym fundamentem jest porozumienie bez przemocy (NVC) oraz idea rodzicielstwa bliskości. Poprzez Fundację Inicjatywa wspieram edukację alternatywną. Jestem założycielem organizacji Nowi Wojownicy, która propaguje męskie ruchy rozwojowe. Prowadzę męskie kręgi oraz autorskie warsztaty Męski Punkt Widzenia.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
TERMIN: 20-21 czerwca 2020 godz. 10-16
MIEJSCE: Centrum Szkoleń I Rozwoju Osobistego MERITUM ul. Panewnicka 36/2, 40-730 Katowice
KOSZT: 300 pln/osoba za dwa dni (opłata zawiera przerwę kawową)

Zapłacenie bezzwrotna zaliczki w wysokości 50 pln jest gwarancją uczestnictwa w warsztatach.

Ilość uczestników to maksymalnie 14 osób więc decyduje kolejność zgłoszeń popartych zaliczkami.

Zgłoszenie na adres:
tomasz@nowiwojownicy.org  w tytule proszę wpisać warsztaty dla ojców + imię nazwisko uczestnika
Po otrzymaniu potwierdzenia prosimy dokonać wpłaty na konto fundacji
Santander Bank 02 1090 1652 0000 0001 3286 8383