Ojcowskie kajakowanie 2021

Witajcie Ojcowie.
Tradycja nakazuje zwołać ojców na „Ojcowskie kajakowanie 2021”. To kolejna edycja naszej wspólnej kajakowej przygody.
W dniach 18-20 czerwca razem z Daniel Wierzbicki organizujemy wypad kajakowy dla ojców z dziećmi. Podobnie jak w poprzednich latach zaczynamy od biwaku, na którym spotykamy się piątkowym wieczorem. W sobotę planujemy spływ Wartą, który potrwa około 5 godzin a po spływie wspólne gotowanie przy ognisku.
W niedzielę planujemy festiwal gier i zabaw – czyli gramy, bawimy się, wspólnie gotujemy i przebywamy razem. Ten wspólnie spędzony czas pozwoli na uważne obcowanie z przyrodą i pozwoli ojcom oraz dzieciom budować wzajemne relacje w tempie wspólnego kajakowania.
Informacje organizacyjne:
Prowadzący:
Daniel Wierzbicki – mąż i ojciec dwóch córek, nauczyciel, instruktor sportów wszelakich. Łucznik i miłośnik outdooru – dzieci nazywają go Wujek Przygoda. Prowadzi szkołę pływania dla dzieci i niemowląt Aqualandia, współorganizuje rodzinne obozy NVC – Inkubator Empatii. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Twórca strony “Trzy kroki od domu”.

Tomek Kondzielnik – jestem mężem i ojcem dwóch córek: Gai i Wandy. Jestem również menadżerem, trenerem rozwoju osobistego i kibicem piłkarskim. Moim życiowym fundamentem jest porozumienie bez przemocy (NVC) oraz idea rodzicielstwa bliskości. Poprzez Fundacja Inicjatywa wspieram edukację alternatywną. Jestem założycielem organizacji Nowi Wojownicy, która propaguje męskie ruchy rozwojowe. Prowadzę męskie kręgi oraz autorskie warsztaty Męski Punkt Widzenia.

Kiedy?
Rozpoczynamy o 18.00 w dniu 18 czerwca. Kończymy 20 czerwca około 15.00.Gdzie?
Spływ Wartą z miejscowości Bobry do Zakrzówka Szlacheckiego.

Mapka poglądowa: https://goo.gl/maps/VrC9LEuabLP2

Koszty udziału:
Opłata za jeden kajak – 450 pln – płatna na konto organizatora do 1-ego czerwca
Opłata rezerwacyjna (bezzwrotna) – 100 zł.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłata rezerwacyjna w wysokości 100 złotych w ciągu 2 dni po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia. Brak tej wpłaty jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji.

Jak się zapisać?
Jeśli zdecydujesz się na udział w wydarzeniu wyślij swoje zgłoszenie na maila – tomasz@nowiwojownicy.org
Fundacja Inicjatywa
02 1090 1652 0000 0001 3286 8383 (Santander Bank)
W tytule przelewu podaj nazwę Ojcowskie kajakowanie 2021 oraz imię i nazwisko uczestnika.

Ilość uczestników
Maksymalnie – 14 kajaków.
Jest możliwość zabrania dwójki dzieci do jednego kajaka. Dopłata do drugiego dziecka 75 pln. Minimalny wiek dziecka to 6 lat – jeżeli ktoś chce zabrać młodsze dziecko prosimy o wcześniejszy kontakt – temat do ustalenia.

Co zawiera cena:
* Opłata za wynajęcie kajaka
* Transport na miejsce rozpoczęcia spływu
* Opłata za noclegi na biwaku – uwaga potrzebny jest sprzęt
biwakowy umożliwiający nocowanie
* Węzeł sanitarny na obozowisku
* Bezpłatny dostęp do Internetu
* Ubezpieczenie grupowe
* Dostęp do prądu dla każdego z namiotów
* Wieczorne, ojcowskie rozmowy przy ognisku
* Kawa, herbata, woda mineralna bez ograniczeń. Kolacje na
biwaku – kiełbaski z ogniska + pieczywo, potrawa jednogarnkowa
z kociołka. Na śniadanie owsianka błyskawiczna, jajka sadzone z
patelni robione na ognisku, pieczywo.