O rodzicielstwie z Agnieszką Stein

W odpowiedzi na nasze zaproszenie po raz pierwszy w Pszczynie Agnieszka Stein poprowadzi warsztaty dla wszystkich zainteresowanych ideą Rodzicielstwa Bliskości

Kiedy:

29 marca 2017

30 marca 2017

Dla Kogo?
Zapraszamy rodziców oczekujących narodzin dziecka, rodziców małych dzieci oraz wszystkich zainteresowanych ideą Rodzicielstwa Bliskości na spotkanie

„Na spotkanie zapraszam wszystkich, którzy są ciekawi tego, o co chodzi w rodzicielstwie bliskości.
Wszystkich, którzy chcą wiedzieć skąd się wzięło RB, na czym polega, jak można wprowadzać je do swoich relacji z dziećmi i jak czerpać radość z rodzicielstwa i osiągać równowagę między potrzebami wszystkich członków rodziny.
W trakcie spotkania:
– postaram się rozwiać różne wątpliwości dotyczące filozofii „Rodzicielstwa Bliskości”
– opowiem co rodzicielstwo bliskości ma wspólnego z ekologią, ewolucją, wielokulturowością
– opowiem jakie są podobieństwa i różnice między RB a innymi podejściami do wychowania dzieci i komunikacji z dziećmi
– porozmawiamy o tym, dlaczego świadomość potrzeb małego dziecka oraz potrzeb rodziców daje szansę na zbudowanie satysfakcjonujących relacji w rodzinie
W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań.
Ze spotkania skorzystają zarówno osoby, które są dopiero na początku rodzicielskiej drogi, zetknęły się z Rodzicielstwem Bliskości niedawno jak i rodzice i specjaliści, którzy chcą sobie uporządkować swoją wiedzę dotyczącą tego tematu.
????????? ????? ”

?????????? ?????????????:
Termin: 29 marzec środa godz. 16.30 – 19:30

lub/i

Termin: 30 marzec czwartek godz. 16.30 – 19:30
Koszt: 50 zł Para: 80 zł
Mamy ograniczona liczbę miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń

??? ??? ????????
???? ?:
Wyślij zgłoszenie mailem ?????@??????????????????.??? , w treści wpisz: imię i nazwisko + Agnieszka Stein (termin który wybierasz)
Po otrzymaniu potwierdzenia:
???? ?:
dokonaj wpłaty 50zł lub 80 zł od osoby na konto Fundacji Inicjatywa nr rachunku: 02 1090 1652 0000 0001 3286 8383
– Decyduje kolejność wpłat!

Organizator: Fundacja Inicjatywa
Miejsce: Przedszkole Niepubliczne Pociecha ul. Bielska 29, Pszczyna
* Jest możliwość przyjścia z dzieckiem, proszę wziąć dla dziecka kocyk i/lub zabawki. Za bezpieczeństwo dzieci w trakcie spotkania odpowiadają jego rodzice.