Ścieżka Wojownika 2019 – edycja jesień

Nasz męski projekt działa w najlepsze.

Takie spotkania dla mężczyzn się szykują:

W trakcie trwania drugiej edycji Ścieżki Wojownika dojrzewała we mnie myśl, żeby zrobić kolejną edycję, która przeznaczona by była dla nowych i tylko nowych uczestników. Doświadczenia zebrane przez ostatnie lata podczas warsztatów dla mężczyzn, podczas kręgów otwartych i zamkniętych pozwalają mi na stworzenie bezpiecznej i rozwojowej przestrzeni z męską energią.

No i jest ? Ruszamy z zapisami do Ścieżki Wojownika 2019 – edycja jesienna.

Czym jest Ścieżka Wojownika?

Ścieżka Wojownika to cykl dziewięciu spotkań, które mają charakter spotkań w kręgu. Różnią się od Kwadratury Koła tym  że jest to grupa zamknięta. W związku z tym, zapisujesz się na cały cykl. Ten cykl jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy jeszcze nie uczestniczyli w Ścieżce Wojownika.

Na bieżąco będziemy pracować nad tym co w danym czasie jest ważne dla grupy – bo właśnie wiara w proces grupowy jest głównym motorem napędowym powstania Ścieżki Wojownika. Dla mnie proces grupowy to budowanie wzajemnego zaufania i relacji, które pozwalają na tworzenie męskiej, wewnętrznej mocy.

Prowadzący:

Tomasz Kondzielnik – jestem mężem i ojcem dwóch córek: Gai i Wandy. Jestem również menadżerem, trenerem rozwoju osobistego i kibicem piłkarskim. Moim życiowym fundamentem jest porozumienie bez przemocy (NVC) oraz idea rodzicielstwa bliskości. Poprzez Fundację Inicjatywa wspieram edukację alternatywną. Jestem założycielem organizacji Nowi Wojownicy, która propaguje męskie ruchy rozwojowe. Prowadzę męskie kręgi oraz autorskie warsztaty Męski Punkt Widzenia.

W trakcie trwania cyklu zaplanowane są dwa wyjazdy wiążące się z nocowaniem w pięknych okolicznościach przyrody. Dokładne informacje będą podane na spotkaniu otwierającym cykl.

Poniżej znajdziecie terminy spotkań:

1. 25 wrzesień – spotkanie w Meritum – 18.00 – 22.00
  2. 11-13 październik – warsztaty wyjazdowe – od 18.00 w piątek
  3. 13 listopad – spotkanie w Meritum – 18.00 – 22.00
  4. 18 grudzień – spotkanie w Meritum – 18.00 – 22.00
  5. 15 styczeń – spotkanie w Meritum – 18.00 – 22.00
  6. 12 luty – spotkanie w Meritum – 18.00 – 22.00
  7. 11 marzec – spotkanie w Meritum – 18.00 – 22.00
  8. 15 kwiecień – spotkanie w Meritum – 18.00 – 22.00
  9. 8-10 maj – warsztaty wyjazdowe – od godziny 18.00 w piątek

Cena za cały cykl to 600 pln + koszty noclegów podczas wyjazdów – w cenie koszulka Nowych Wojowników. Możliwa jest płatność w ratach w ramach ustaleń indywidualnych.

Zakładam, że grupa nie będzie większa niż 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Zapisy:

Zapisy mailowe na adres: tomasz@nowiwojownicy.org

Po potwierdzeniu mailowym wpłata na poniższy numer konta – w tytule przelewu imię i nazwisko oraz dopisek Ścieżka Wojownika 2019 – edycja jesień.

Fundacja Inicjatywa

02 1090 1652 0000 0001 3286 8383 (Santander Bank)